WIELKOPOLSKA LIGA
WIELKOPOLSKA LIGA UNIHOKEJA
MŁODZIKÓW I MŁODZICZEK



MŁODZICY

FINAŁ WIELKOPOLSKIEJ LIGI 
poz nazwa drużyny M W R P BR PKT
1              
2 SP 1 Koźmin Wielkopolski            
3              
4              


ELIMINACJE:

NIECHANOWO - 7.11.2009r
poz Nazwa Drużyny M W R P BR PKT
1 EUKS Spartakus Sicienko 2 2 0 0 9-2 6
2 SP Kębłowo 2 1 0 1 7-7 3
3 SP Niechanowo 2 0 0 2 5-12 0

SP Niechanowo - EUKS Spartakus Sicienko 2-5
EUKS Spartakus SIcienko - SP Kębłowo  4-0 (3-0,1-0,0-0)
SP Kębłowo - SP Niechanowo 7-3 (3-0,3-2,1-1)


2 Turniej NIECHANOWO (21.11.2009)
poz Nazwa Drużyny M W R P BR PKT
1 EUKS Spartakus Sicienko 0 0 0 0 0-0 0
2 SP Kębłowo 0 0 0 0 0-0 0
3 SP Niechanowo 0 0 0 0 0-0 0


poz nazwa drużyny 1 turniej 2 turniej bramki razem
1 EUKS Spartakus Sicienko  6    9-2   
2 SP Kębłowo  3     7-7  
3 SP Niechanowo  0    5-12  
awans do Finału

poz nazwa drużyny 1 turniej 2 turniej bramki razem
1 SP 1 Koźmin Wielkopolski 6 4 10-9 10
2 SP Biadki 4 3 8-7 7
3 SP Zimnowoda 2 5 7-2 7
4 NSP  Łuszczanów 0 0 4-11 0

UWAGA:  ilość bramek jest tylko z II turnieju




ELIMINACJE:
GUŁTOWY - 7.11.2009r
poz Nazwa Drużyny M W R P BR PKT
1 UK Zryw Przekona 2 2 0 0 20-6 4
2 UKS Victoria Gułtowy 2 1 0 1 15-9 2
3 UKS Kicin 2 0 0 2 7-15 0

2 Turniej  (21.11.2009)
poz Nazwa Drużyny M W R P BR PKT
1 UK Zryw Przykona 0 0 0 0 0-0 0
2 UKS Victoria Gułtowy 0 0 0 0 0-0 0
3 UKS Kicin 0 0 0 0 0-0 0
Tabela po 2 Turniejach ( 1 rozegrany )
poz nazwa drużyny 1 turniej 2 turniej bramki razem
1 UKS Zryw Przeykona  4   20-6
2 UKS Victoria Gułtowy  2   15-9
3 UKS Kicin  0   7-15
awans do Finału

MŁODZICZKI


FINAŁ WIELKOPOLSKIEJ LIGI 
poz nazwa drużyny M W R P BR PKT
1              
2 SP Biadki            
3              
4              


ELIMINACJE:

NIECHANOWO - 7.11.2009r
 
poz Nawza Drużyny M W R P BR PKT
1 EUKS Spartakus Sicienko 2 2 0 0 5-2 4
2 SP Kębłowo 2 1 0 1 4-2 2
3 SP Niechanowo  2 0 0 2 2-7 0

SP Niechanowo - EUKS Spartakus Sicienko 2-3 (0-1,1-1,1-1)
EUKS Spartakus SIcienko - SP Kębłowo  2-0 (0-0,2-0,0-0)
SP Kębłowo - SP Niechanowo 4-0


2 Turniej NIECHANOWO (21.11.2009)
 
poz Nawza Drużyny M W R P BR PKT
1 EUKS Spartakus Sicienko 0 0 0 0 0-0 0
2 SP Kębłowo 0 0 0 0 0-0 0
3 SP Niechanowo  0 0 0 0 0-0 0

Tabela po 2 Turniejach ( 1 rozegrany )
poz nazwa drużyny 1 turniej 2 turniej bramki razem
1 EUKS Spartakus Sicienko  4   5-2 
2 SP Kębłowo  2   4-2 
3 SP Niechanowo  0   2-7 
awans do Finału

ELIMINACJE:
GUŁTOWY - 7.11.2009r
poz Nazwa Drużyny M W R P BR PKT
1 UKS Victoria Gułtowy 2 1 0 1 8-2 4
2 SP nr 20 Poznań 2 1 0 1 7-3 2
3 SP Koziegłowy 2 0 0 2 0-10 0
SP Koziegłowy - nie stawiło sie na turnieju

2 Turniej  (21.11.2009)
 
poz Nawza Drużyny M W R P BR PKT
1 UKS Victoria Gułtowy 0 0 0 0 0-0 0
2 SP nr 20 Poznań 0 0 0 0 0-0 0
3 SP Koziegłowy 0 0 0 0 0-0 0

Tabela po 2 Turniejach ( 1 rozegrany )
poz nazwa drużyny 1 turniej 2 turniej bramki razem
1 UKS Victoria Gułtowy  4   8-2 
2 SP nr 20 Poznań  2   7-3
3 SP Koziegłowy  0   0-10
awans do Finału

 



 
poz nazwa drużyny 1 turniej 2 turniej bramki razem
1 SP Biadki 6 4   10
2 SP Żytowiecko 4 5   9
3 SP 1 Koźmin Wielkopolski 0 3   3
4 NSP  Łuszczanów 2 0   2

UWAGA:  ilość bramek jest tylko z II turnieju

 
 
Reklama
 
Reprezentacja Polski
 
Seniorzy NOVEMBER CUP 2009

2 miejsce (1wygrana,1remis,1 porażka)

Seniorki NOVEMBRC CUP 2009

1 miejsce (3 zwycięstwa,1remis 0 porażek)
Galeria (NOWE ZDJĘCIA)
 
EKSTRALIGA SENIORÓW:

KS X3M Górale Nowy Targ - UKS Absolwent Siedlec

KS Blast Szarotka Nowy Targ - MUKS Zielonka

I Liga Seniorek

MMKS Podhale Nowy Targ - UKS Absolwent Siedlec
 

=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=