EKSTRALIGA


Runda zasadnicza
sezon 2009/2010


Grupa A 

poz. nazwa drużyny M W RZ RP P BR PKT
1 KS Blast Szarotka Nowy Targ 6 5 1 0 0 57-46 17
2 MUKS Zielonka 6 4 0 0 2 62-41 12
3 Jadberg  Pionier Tychy 6 2 0 1 3 40-54 7
4 UKS Orły Suwałki 6 0 0 0 6 39-70 0
Grupa B

poz nazwa drużyny M W RZ RP P BR PKT
1 KS X3M Górale Nowy Targ 6 5 0 0 1 54-26 15
2 UKS Absolwent Siedlec 6 4 0 0 2 42-38 12
3 UKS Ósemka Wejherowo 6 2 0 0 4 39-34 6
4 AZS Politechnika Wrocław 6 1 0 0 5 24-62 3

STATYSTYKI IDNIWIDUALNE

poz imie i nazwisko klub razem bramki asysty kary mecze
1 Diaków Grzegorz Pionier Tychy 26 8 18 6 6
2 Kostela Piotr  Górale Nowy Targ 25 21 4 6 6
3 Antoniak Mateusz MUKS Zielonka 22 15 7 4 4
4 Siaśkiewicz Dominik Górale Nowy Targ 18 5 13 0 6
5 Cichy Przemysław  Absolwent Siedlec 17 7 10 4 6
6 Hantsch Patryk  Absolwent Siedlec 17 14 3 2 6
7 Kaszkiel Andrzej Orły Suwałki 15 7 8 4 6
8 Kozieł Kamil  Pionier Tychy 15 12 3 6 6
9 Kujawa Aleksander Ósemka Wejherowo 14 10 4 6 6
10 Kolanowski Mariusz Pionier Tychy 13 9 4 4 6




VI kolejka (22.11.2009)
KS X3M Górale Nowy Targ
- UKS Absolwent Siedlec
9-5 (2-4,4-0,4-2)
UKS Ósemka Wejherowo - AZS Politechnika Wrocław
17-4 (5-0,3-1,9-3)
UKS Orły Suwałki - Jadberg Pionier Tychy
6-10 (1-4,3-1,2-5)
KS Blast Szarotka Nowy Targ - MUKS Zielonka
7-6 (1-3,0-2,6-1)
V kolejka (21.11.2009)
KS X3M Górale Nowy Targ
- UKS Absolwent Siedlec
10-6 (2-4,4-0,4-2)
UKS Ósemka Wejherowo - AZS Politechnika Wrocław
4-5 (1-1,1-4,2-0)
UKS Orły Suwałki - Jadberg Pionier Tychy
8-9 (2-0,4-4,2-5)
KS Blast Szarotka Nowy Targ - MUKS Zielonka
8-2 (4-1,2-0,2-1)
IV Kolejka (18.10.2009
)
Jadberg Pionier Tychy - KS Blast Szarotka Nowy Targ
4:5 (1:1,1:2,2:1)dog(0:1)
UKS Orły Suwałki - MUKS Zielonka
4:19 (2:7,2:3,0:9)
AZS Politechnika Wrocław - UKS Absolwent Siedlec
3:10 (2:3,0:3,1:4)
UKS Ósemka Wejheowo - KS X3M Górale Nowy Targ
5:9 (0:1,2:3,2:5)
III Kolejka (17.10.2009)
Jadberg  Pionier Tychy - KS Blast Szarotka Nowy Targ
4:14 (1:3,2:8,1:3)
UKS Orły Suwałki - MUKS Zielonka
8:11 (3:3,3:4,2:4)
AZS Politechnika Wrocław - UKS Absolwent Siedlec
6:8 (2:2,3:2,1:4)
UKS Ósemka Wejherowo - KS X3M Górale Nowy Targ
4:3 (1:2,1:0,2:1)
 II Kolejka (4.10.2009)
UKS Absolwent Siedlec -
UKS Ósemka Wejherowo
7-5 (1-1,3-2,3-2)
KS X3M Górale Nowy Targ - AZS Politechnika Wrocław
12-3 (5-0,3-0,4-3)
MUKS ZielonkaJadberg Pionier TychY
11-7 (2-2,5-2,4-3)
KS Blast Szarotka Nowy Targ - UKS Orły Suwałki
12-6 (3-1,1-2,8-3)
I Kolejka (3.10.2009)
UKS Absolwent Siedlec -
UKS Ósemka Wejherowo
6-5 (3-1,1-0,2-4)
KS X3M Górale Nowy Targ - AZS Politechnika Wrocław
11-3 (3-0,2-2,6-1)
MUKS Zielonka Jadberg Pionier Tychy
10-6 (1-3,3-2,6-1)
KS Blast Szarotka Nowy Targ - UKS Orly Suwałki
9-7 (1-2,5-4,3-1)

 
Reklama
 
Reprezentacja Polski
 
Seniorzy NOVEMBER CUP 2009

2 miejsce (1wygrana,1remis,1 porażka)

Seniorki NOVEMBRC CUP 2009

1 miejsce (3 zwycięstwa,1remis 0 porażek)
Galeria (NOWE ZDJĘCIA)
 
EKSTRALIGA SENIORÓW:

KS X3M Górale Nowy Targ - UKS Absolwent Siedlec

KS Blast Szarotka Nowy Targ - MUKS Zielonka

I Liga Seniorek

MMKS Podhale Nowy Targ - UKS Absolwent Siedlec
 

=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=