AKTUALNOŚCI

WLU: W Dniu dzisiejszym odbył się kolejny turniej młodzików i młodziczek
PATRYK data 07.11.2009, o 21:30 (UTC)
 W Niechanowie odbył się kolejnu turniej eliminacyjny do FInału Wielkopolskiej Ligi Młodzików. W Turnieju udział brały drużyny:

Młodziczek:
-SP Niechanowo
-SP Kębłowo
-EUKS Spartakus Sicienko

w Kategori Młodzików:
-SP Niechanowo
-SP Kębłowo
-EUKS Spartakus Sicienko

W Kategori Młodzików wygrała drużyna z Sicienka wygrywając obydwa spotkania.W Kategorii młodziczek również wygrała drużyna Sicienka.

Kolejny turniej zostanie rozegrany w dniu 21.11.2009 roku w Niechanowie.

Serdecznie zapraszamy.
 

WĘGRY: Węgry - Polska na żywo
PATRYK data 07.11.2009, o 19:02 (UTC)
 Zapraszamy do relacji na żywo z meczy Reprezentacji Węgier z Reprezentacją Polski Seniorek.




Węgry - Polska
3-6 (1-2,2:4,0:0)

57.36 Monika Waksmundzka (Polska)
44.33 2min Bogna Zielenkiewicz (Polska)
39.04 3-6 Monika Waksmundzka
37.15 3-5 Wioletta Bialon Elzbieta Piotrowska
35.52 3-4 Elzbieta Piotrowska-Monika Waksmundzka
33.26 Agata Sarna-Pohrebny (Polska)
29.44 3-3 Brigitta Radacsi
28,03 2min Bogna Zielenkiewicz (Polska)
27.04 2-3 Adrianna Kwiecinska-Irena Mroch
24.47 2-2 Nicole Vértesi-Veronika Szarvas
19.03 1-2 Renata Acsai-Aniko Vago
18.17 0-2 Monika Waksmundzka
14.20 2min Agata Kolesinska (Polska)
14.10 2min Vivien Jetzin (Węgry)
10.39 0-1 Monika Waksmundzka-Elźbieta Piotrowska
03.25 2min Wioletta Białoń
 

CZECHY: Relacja na żywo
PATRYK data 07.11.2009, o 17:44 (UTC)
 Już za chwile zapraszamy wszystkich do śledzenia relacji na żywo z meczu FINLANDIA - SZWECJA , który rozegrany zostanie w ramach turnieju SKODA FLOORBALL CUP.



Finlandia - Szwecja
6:8 (4:1,0:4,2:3)
strzały na bramke: 11-18 (8-7,3-11,-:-)

58.06 6-8 Lauri Kapanen-Lassi Vänttinen
54:45 Czas dla FINLANDI
54.16 5-8 Rasmus Sundstedt-Patrik Hagberg
52.22 5-7 Fredrik Djurling-Karl-Johan Nilsson
52.54 2min Juha Kivilehto (Finlandia)
50.49 2min Danne Bron-Sundbom (Szwecja)
50.49 2min Rickie Hyvarinen (Finlandia)
45.19 5-6 Rasmus Sundstedt-Mattias Wallgren
45.11 5-5 Kari Koskelainen-Juha Kivilehto

W drugiej tercji trzy strzały ze strony Reprezentacji Finlandi, natomiast Reprezentacja Trzech Koron oddała aż jedynaście strzałów na bramke Fińską.

38.54 5-4 Tatu Vaananen (bramka samobujcza)
37.08 2min Mika Kohonen (Finlandia)
35.50 2min Fredrik Djurling (Szwecja)
34.54 4-4 Patrik Hagberg
33.45 4-3 Alexander Egebrant- Fredrik Djurling
28.27 2min Alexander Egebrant (Szwecja)
28.27 2min Kari Koskelainen (Finlandia)
21.03 4-2 Rasmus Sundstedt-Mattias Samuelsson

Strzały na bramke 8-7

19.38 Frerdik Djurling (niewykorzystany rzut karny)
19.38 2min Jussi Kosola
11:24 4-1 Patrik Wardi-Lassi Vänttinen
08:27 3-1 Mika Kohonen-Rickie Hyvarinen
08.01 2min Martin Ostholm (Szwecja)
06.34 2-1 Kari Koskelainen-Jussi Kosola
06.09 1-1 Hannes Ohman-Rickie Hyvarinen
01.32 0-1 Peter Fischerström-Karl-Johan Nilsson
 

WĘGRY: Przedstawiamy Państwu relacje z drugiego meczu Reprezentacji Polski Seniorów w Turnieju Nvember Cup
PATRYK data 07.11.2009, o 17:42 (UTC)
 Słowacja - POLSKA
3-2 (0-0,1-1,2-1)

0-1 20.33 Artur Kasperek
1-1 39.09 Lukas Lajcik-Vaclav Komacka
2min 45.40 Piotr Ligas
2-1 47.36 Juraj Matejka-Vaclav Komacka
3-1 49.37 Peter Varga-Lukas Lajcik
2min 58.08 Juraj Lamacka
3-2 58.39 Michał Dziurdzik

Słowacja:
Kamacka Vaclav,Bluska Roland,Marian Zemen,Vladimir Beres,Matej Novak,Pavol Heles,Denis Grenec,Varga Peter,Klapita Peter,Frantisek Martinak,Simon Abik,Matejka Juraj,Krchnak Marek,Petroci Martin,Konecny Jakub,Lamacka Juraj,Lajcik Lukas,Blasko Lukas,Meszaros Gabriel.
TRENERZY:GRANEC MARIAN,BLAASKO PAVOL

POLSKA
Lech Jarosław,Dziurdzik Michał,Adamczak Łukasz,Chlebda Łukasz,Diagów Grzegorz,Ligas Piotr,Augustyn Bartłomiej,Kasperek Artur,Antoniak Mateusz,Malasiewicz Krystian,Kostepa Piotr,Wojtak Amadeusz,Kulesza Bartłomiej,Malczewski Krzysztof,Malasiewicz Krystian,Chlebowski Radosław,Rybacki Krzysztof,Batkiewicz Wojciech
TRENERZY:WROŃSKI OLIWER,JOHANSSON PATRIK
 

CZECHY: Relacja na żywo
PATRYK data 05.11.2009, o 23:00 (UTC)
 Już dziś o godzinie 10:00 zapraszamy do sledzenia relacji na żywo z Turnieju Skoda Floorball Cup 2009 w kategorii Juniorów.

Szwajcaria U19 - Finlandia U19
5-3 (2:1,2:1,1:1)


57:55 Czas dla Reprezentacju Finlandi
53:45 5-3 Kalle Kouri-Lassi Ylisiurunen
48:41 2min Stefan Siegenthaler (Szwajcaria U19)
46:04 5-2 Nino Walti
40:00 2min Lassi Ylisiurunen (Finlandia U19)
39:17 2min Gianluca Lutz (Szwajcaria U19)
37:54 4-2 Casper Pfitzner-Matias Kaartinen
26:49 4-1 Gianluca Lutz
23:36 2min Tim Braillard (Szwajcaria U19)
22:51 3-1 Patrick Vetsch-Gianluca Lutz
12:56 2-1 Sylvester Raikam-Casper Pfitzner
13:48 2min Sven Körner (Szwajcaria U19)
09:45 2min Tuomas Liskola (Finlandia U19)
09:45 2min Paolo Riedi (Szwajcaria U19)
08:02 2-0 Patrick Vetsch- Michael Garnier
06:10 2min Kalle Kouri (Finlandia U19)
02:47 1-0 Nino Walti-Reto Liechti
 

Reprezentacja: Już od Jutra rozpoczna się turniej November Cup
PATRYK data 05.11.2009, o 11:28 (UTC)
 Od Jutra, aż do niedzieli (8 listopada 2009 roku) na Węgrzech potrwa turniej November Cup.
Udział w Turnieju bierze udział Reprezentacja Polski Seniorów oraz Seniorek. Dla Reprezentacji Polski Seniorów jest to pierwszy etap przygotowujący się do Eliminacji Mistrzostw Świata, które w Lutym 2010 roku odbędą się w Polsce (Zbąszyń i Babimost. Rywalami Polaków w EL MŚ będa Reprezentacje (Dani,Wielkiej Brytani oraz Belgi). Natomiast dla Reprezentacji Polski Seniorek jest to ostatni sprawdzian przed Mistrzostwami Świata Dywizji A, które w dniach 5-12 grudnia 2009 roku odbędą sie w Szwecji.Rywalkami Polek w Dywizji A podczas MŚ będą Reprezentcje (Filnandi,Szwajcari,Rosji i Dani) Polki będą grały w Grupie B.

Pierwsze spotkania już jutro

Seniorzy:
POLSKA - Austria godz: 17:30

Seniorki:
POLSKA - Słowacja godz: 19:30
 

<- Powrót  1  2  3  4  5 Dalej -> 





Dodaj komentarz do tej strony:
Który wpis skomentować?
Twoje imię:
Twoja wiadomość:

 
Reklama
 
Reprezentacja Polski
 
Seniorzy NOVEMBER CUP 2009

2 miejsce (1wygrana,1remis,1 porażka)

Seniorki NOVEMBRC CUP 2009

1 miejsce (3 zwycięstwa,1remis 0 porażek)
Galeria (NOWE ZDJĘCIA)
 
EKSTRALIGA SENIORÓW:

KS X3M Górale Nowy Targ - UKS Absolwent Siedlec

KS Blast Szarotka Nowy Targ - MUKS Zielonka

I Liga Seniorek

MMKS Podhale Nowy Targ - UKS Absolwent Siedlec
 

=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=