AKTUALNOŚCI

DERBY
PATRYK data 26.11.2009, o 23:45 (UTC)
 Już w sobote i niedziele, zapraszamy wszytskich kibiców na Wielkie Debry pomiędzy Absolwentem Siedlec - Juniorem Kębłowo. Emocji napewno niezabraknie.Pierwszy mecz w sobote 28 listopada rozpocznie się o godzinie 17:00, natomiast spotkanie niedzielne zaczynamy już wczesnym rankiem o godzinie 11:00. Wszytskich Serdecznie Zapraszamy Do Siedlca. Mecze odbęda się na sali przy ulicy Szkolnej 6.

Zapraszamy na kolejne emocje związane z Czeską Ligą.
PATRYK data 25.11.2009, o 19:07 (UTC)
 Relacja na żywo z meczu Torpedo Havírov - 1. SC WOOW Vítkovice

Torpedo Havírov - 1. SC WOOW Vítkovice
3-5 (2-1,0-1,1-3)

00:00 0-0 zaczynamy spotkanie
00:40 1-0 Jiri Charizan
04:33 dośc leniwe tempo spotkania. Obydwie drużyny szukają swoich szans do zdobycia bramki
06:25 2-0 Pavel Bezdecik - Ondrej Kowal
10:25 mamy pierwsze wykluczenie w dzisiejszym spotkaniu na 2 minuty na ławke kar powednrował zawodnik Torpedo Havirov Ondrej Kowal
11:40 2-1 Milan Tomasik - Pavel Brus, bramka zdobyta w przewadze.
11:40 drużyna gospodarzy już w komplecie
15:50 mamy kolejne wykluczenie w dzisiejszym spotkani tym razem dwie minuty odpocznie sobie zawodnik gości Tuomas Mustakallio
16:50 minuta gry w osłąbieniu przez drużyne Vitkovic przetrwana. Jednak to drużyna z Vitkowic miała szanse na zdobycie drugiej bramki w tym spotkaniu.
20:00 KONIEC I TERCJI SPOTKANIA
20:00 Zaczynamy II Tercje spotkania
21:45 Pierwsze wykluczenie w drugiej tercji spotkania przez Dwie minuty w osłabieniu drużyna Torpedo Havirov, a na ławke kar powendrował Tomas Bajgar
23:05 2-2 i mamy wyruwnanie bramke na 2-2 strzela Pavel Brus a asyste zaliczył Petr Kolos
24:08 drużyna z Vitkovic przejeła inicjatywe w tym spotkaniu.
26:03 gra toczy sie głównie z wszytskich boków boiska, niestety strzału na bramke zadna drużyna nie oddała.
40:00 KONIEC II TERCJI
40:00 zaczynamy ostatnią tercje spotkania
42:23 kolejne wykluczenie w dzisiejszym spotkaniu tym razem na ławke kar zszedł Michal Vydra
43:58 2-3 mamy pierwsze prowadzenie w tym spotkaniu drużyny Gości, bramke zdobywa Jiri Juhanak asystował Pavel Brus
44:11 ostatnie minuty to dominacja drużyny Vitkovic.
44:11 2-4 Karel Topek zdobywcą czwartej bramki dla gości.
46:20 ostatnie minuty spotkania nie są zbydt czyste, efektem jest kolejna kara w trzeciej tercji. Patrik Suchanek ukarany tym razem dwoma minutami.
47:47 3-4 Michal Vydra - Michal Smetana
48:26 i mamy kolejne wykluczenie, na ławke kar powendrował Jelinek zawodnik 1. SC WOOW Vítkovice
50:50 Kolejna bramka dla 1. SC WOOW Vítkovice bramke zdobywa JIRI JUHANAK a asystował JAN JELINEK
60:00 KONIEC SPOTKANIA. 3-5 WYGRYWA DRUŻYNA 1. SC WOOW Vítkovice

Torpedo Havírov

Kicerka Jakub, Kowal Ondrej, Denes David, Chrizan Jiri, Frydrysek Radomil, Plasek Hynek, Bezdecik Pavel, Smida Michal, Bajgar Tomas, Varta Martin, Vydra Michal, Kozusnik Miroslav, Smerana Michal, Melinik Ondrej, Laja Stepan, Schulmeister Vit

1. SC WOOW Vítkovice

Hrubty Lukas, Jelinek Jan, Vladar Martin, Brus Pavel, Vlecek Vojtech, Tomasik Milan, Juhanka Jiri, Tokos Martin, Kolos Peter, Suchanek Patrik, Topek Karel, Hrubty Vit, Sova Oldrich, Jacecka Patrik, Mustakallio Tuomas, Suchanek Marcel, Michalik Martin, Ciompa Roman

W dniach 21-22 listopada 2009r odbyły sie kolejne mecze Ekstraligi
 Przedstawiamy państwu sprawozdanie z meczy UKS Orły Suwałki - JADBERG Pionier Tychy.

21.11.2009
Orły Suwałki - JADBERG Pionier Tychy
8:9 (2-0, 4-4, 2-5)

Strzały na bramkę: 45:49 (25-22, 10-13, 10-14)

16:13 - 1:0 - Osiński Szymon - Rojek Wojciech
16:43 - 2 min. - Kurzawa Tomasz (blokowanie kija)
19:50 - 2:0 - Dubin Wojciech - Kaszkiel Andrzej
23:40 - 3:0 - Osiński Szymon - Kaszkiel Andrzej
24:43 - 3:1 - Kurzawa Tomasz - Kozic Marcin
25:40 - 3:2 - Kozieł Kamil - Diaków Grzegorz
30:31 - 3:3 - Kozieł Kamil - Diaków Grzegorz
31:31 - 2 min. - Osiński Szymon (odpychanie)
31:42 - 3:4 - Kolanowski Mariusz - Diaków Grzegorz - w przewadze 4/5
33:26 - 2 min. - Michna Mirosław (blokowanie kija)
39:03 - 4:4 - Dubin Wojciech - Kaszkiel Andrzej
39:23 - 5:4 - Osiński Szymon
39:51 - 6:4 - Osiński Szymon
43:03 - 6:5 - Kolanowski Mariusz
46:26 - 2 min. - Walter Dawid (odpychanie)
49:13 - 6:6 - Kozieł Kamil - Diaków Grzegorz
49:38 - 7:6 - Dubin Wojciech
50:52 - 7:7 - Kozieł Kamil - Carina Krzysztof
51:39 - 8:7 - Kaszkiel Andrzej
51:49 - 2 min. - Osiński Szymon (powtarzające się przewinienie)
55:00 - 2 min. - Michna Mirosław (trzymanie)
57:43 - czas dla Orłów Suwałki
59:02 - 8:8 - Carina Krzysztof - Kurzawa Tomasz
59:02 - czas dla Jadberg Pionier Tychy
59:51 - 8:9 - Kolanowski Mariusz - Diaków Grzegorz
59:56 - 2 min - Kaszkiel Andrzej (odpychanie)

22.11.2009

6:10 (1-3, 3-2, 2-5)
Strzały na bramkę: 40:41 (14-11, 13-15, 13-15)

01:46 - 0:1 - Kozieł Kamil
08:35 - 0:2 - Kozic Marcin - Jakubiec Jacek
10:49 - 1:2 - Misiukiewicz Emil - Osiński Szymon
12:43 - 1:3 - Kozieł Kamil - Diaków Grzegorz
18:14 - 2 min. - Kolanowski Mariusz (gra głową)
19:12 - 2 min. - Jakubiec Jacek (odpychanie)
21:16 - 2 min. - Osiński Szymon (uderzanie)
22:07 - 1:4 - Kozieł Kamil - Carina Krzysztof - w przewadze 4/5
26:27 - 2 min. - Carina Krzysztof (nieprawidłowa odległość)
26:49 - 2:4 - Kaszkiel Andrzej - Dubin Wojciech - w przewadze 5/4
27:20 - 3:4 - Misiukiewicz Emil - Kaszkiel Andrzej
28:56 - 2 min. - Osiński Szymon (uderzanie)
28:56 - niewykorzystany rzut karmy - Kolanowski Mariusz
33:13 - 3:5 - Diaków Grzegorz - Kozieł Kamil
34:06 - 4:5 - Misiukiewicz Emil
37:01 - 2 min. - Diaków Grzegorz (trzymanie)
41:41 - 2 min. - Walter Dawid (odpychanie)
45:06 - 5:5 - Osiński Szymon
47:06 - 5:6 - Diaków Grzegorz
52:21 - 5:7 - Kozieł Kamil - Diaków Grzegorz
53:53 - 5:8 - Kolanowski Mariusz - Kozieł Kamil
54:47 - 5:9 - Diaków Grzegorz - Kolanowski Mariusz
56:23 - 2 min. - Kozieł Kamil (uderzanie)
59:23 - 5:10 - Carina Krzysztof
59:42 - 6:10 - Dubin Wojciech - Kaszkiel Andrzej

UKS ORŁY SUWAŁKI:

Wojciech Dubin, Andrzej Kaszkiel, Tomasz Jaroś, Daniel Skwara, Szymon Osiński, Wojciech Rojek, Emil Misiukiewicz
Trener: Andrzej Kaszkiel

JADBERG Pionier Tychy:

Carina Krzysztof, Dejnega Oleg, Diaków Grzegorz, Jakubiec Jacek, Kolanowski Mariusz, Kozic Marcin, Kozieł Kamil, Michna Mirosław, Piechociński Krzysztof, Ryś Mateusz, Szumiłowski Dawid, Walter Dawid.
Trener: Tomasz Kurzawa

Sędziowali: Czarnecki Wojciech (Elbląg), Dancewicz Marek (Orzysz)

Wszystkie mecze Mistrzostw Świata Kobiet w Internecie
 Międzynarodowa Federacja Unihokeja zabezpieczyła, że wszystkie mecze z Dywizji A i B na Mistrzostwach Świata Kobiet będą transmitowane w Internecie we współpracy z Sverigewebben.se .

Więcej informacji zostanie dodany www.sverigewebben.se. Mistrzostwa Świata Kobiet rozegrane zostana w dniach 5-12 grudnia w Vasteras w Szwecji.