AKTUALNOŚCI

DERBY
PATRYK data 26.11.2009, o 23:45 (UTC)
 Już w sobote i niedziele, zapraszamy wszytskich kibiców na Wielkie Debry pomiędzy Absolwentem Siedlec - Juniorem Kębłowo. Emocji napewno niezabraknie.Pierwszy mecz w sobote 28 listopada rozpocznie się o godzinie 17:00, natomiast spotkanie niedzielne zaczynamy już wczesnym rankiem o godzinie 11:00. Wszytskich Serdecznie Zapraszamy Do Siedlca. Mecze odbęda się na sali przy ulicy Szkolnej 6.
 

Zapraszamy na kolejne emocje związane z Czeską Ligą.
PATRYK data 25.11.2009, o 19:07 (UTC)
 Relacja na żywo z meczu Torpedo Havírov - 1. SC WOOW Vítkovice

Torpedo Havírov - 1. SC WOOW Vítkovice
3-5 (2-1,0-1,1-3)


00:00 0-0 zaczynamy spotkanie
00:40 1-0 Jiri Charizan
04:33 dośc leniwe tempo spotkania. Obydwie drużyny szukają swoich szans do zdobycia bramki
06:25 2-0 Pavel Bezdecik - Ondrej Kowal
10:25 mamy pierwsze wykluczenie w dzisiejszym spotkaniu na 2 minuty na ławke kar powednrował zawodnik Torpedo Havirov Ondrej Kowal
11:40 2-1 Milan Tomasik - Pavel Brus, bramka zdobyta w przewadze.
11:40 drużyna gospodarzy już w komplecie
15:50 mamy kolejne wykluczenie w dzisiejszym spotkani tym razem dwie minuty odpocznie sobie zawodnik gości Tuomas Mustakallio
16:50 minuta gry w osłąbieniu przez drużyne Vitkovic przetrwana. Jednak to drużyna z Vitkowic miała szanse na zdobycie drugiej bramki w tym spotkaniu.
20:00 KONIEC I TERCJI SPOTKANIA
20:00 Zaczynamy II Tercje spotkania
21:45 Pierwsze wykluczenie w drugiej tercji spotkania przez Dwie minuty w osłabieniu drużyna Torpedo Havirov, a na ławke kar powendrował Tomas Bajgar
23:05 2-2 i mamy wyruwnanie bramke na 2-2 strzela Pavel Brus a asyste zaliczył Petr Kolos
24:08 drużyna z Vitkovic przejeła inicjatywe w tym spotkaniu.
26:03 gra toczy sie głównie z wszytskich boków boiska, niestety strzału na bramke zadna drużyna nie oddała.
40:00 KONIEC II TERCJI
40:00 zaczynamy ostatnią tercje spotkania
42:23 kolejne wykluczenie w dzisiejszym spotkaniu tym razem na ławke kar zszedł Michal Vydra
43:58 2-3 mamy pierwsze prowadzenie w tym spotkaniu drużyny Gości, bramke zdobywa Jiri Juhanak asystował Pavel Brus
44:11 ostatnie minuty to dominacja drużyny Vitkovic.
44:11 2-4 Karel Topek zdobywcą czwartej bramki dla gości.
46:20 ostatnie minuty spotkania nie są zbydt czyste, efektem jest kolejna kara w trzeciej tercji. Patrik Suchanek ukarany tym razem dwoma minutami.
47:47 3-4 Michal Vydra - Michal Smetana
48:26 i mamy kolejne wykluczenie, na ławke kar powendrował Jelinek zawodnik 1. SC WOOW Vítkovice
50:50 Kolejna bramka dla 1. SC WOOW Vítkovice bramke zdobywa JIRI JUHANAK a asystował JAN JELINEK
60:00 KONIEC SPOTKANIA. 3-5 WYGRYWA DRUŻYNA 1. SC WOOW Vítkovice



Torpedo Havírov

Kicerka Jakub, Kowal Ondrej, Denes David, Chrizan Jiri, Frydrysek Radomil, Plasek Hynek, Bezdecik Pavel, Smida Michal, Bajgar Tomas, Varta Martin, Vydra Michal, Kozusnik Miroslav, Smerana Michal, Melinik Ondrej, Laja Stepan, Schulmeister Vit

1. SC WOOW Vítkovice

Hrubty Lukas, Jelinek Jan, Vladar Martin, Brus Pavel, Vlecek Vojtech, Tomasik Milan, Juhanka Jiri, Tokos Martin, Kolos Peter, Suchanek Patrik, Topek Karel, Hrubty Vit, Sova Oldrich, Jacecka Patrik, Mustakallio Tuomas, Suchanek Marcel, Michalik Martin, Ciompa Roman

 

W dniach 21-22 listopada 2009r odbyły sie kolejne mecze Ekstraligi
PATRYK / www.pioniertychy.pl data 25.11.2009, o 13:16 (UTC)
 Przedstawiamy państwu sprawozdanie z meczy UKS Orły Suwałki - JADBERG Pionier Tychy.

21.11.2009
Orły Suwałki - JADBERG Pionier Tychy
8:9 (2-0, 4-4, 2-5)

Strzały na bramkę: 45:49 (25-22, 10-13, 10-14)



16:13 - 1:0 - Osiński Szymon - Rojek Wojciech
16:43 - 2 min. - Kurzawa Tomasz (blokowanie kija)
19:50 - 2:0 - Dubin Wojciech - Kaszkiel Andrzej
23:40 - 3:0 - Osiński Szymon - Kaszkiel Andrzej
24:43 - 3:1 - Kurzawa Tomasz - Kozic Marcin
25:40 - 3:2 - Kozieł Kamil - Diaków Grzegorz
30:31 - 3:3 - Kozieł Kamil - Diaków Grzegorz
31:31 - 2 min. - Osiński Szymon (odpychanie)
31:42 - 3:4 - Kolanowski Mariusz - Diaków Grzegorz - w przewadze 4/5
33:26 - 2 min. - Michna Mirosław (blokowanie kija)
39:03 - 4:4 - Dubin Wojciech - Kaszkiel Andrzej
39:23 - 5:4 - Osiński Szymon
39:51 - 6:4 - Osiński Szymon
43:03 - 6:5 - Kolanowski Mariusz
46:26 - 2 min. - Walter Dawid (odpychanie)
49:13 - 6:6 - Kozieł Kamil - Diaków Grzegorz
49:38 - 7:6 - Dubin Wojciech
50:52 - 7:7 - Kozieł Kamil - Carina Krzysztof
51:39 - 8:7 - Kaszkiel Andrzej
51:49 - 2 min. - Osiński Szymon (powtarzające się przewinienie)
55:00 - 2 min. - Michna Mirosław (trzymanie)
57:43 - czas dla Orłów Suwałki
59:02 - 8:8 - Carina Krzysztof - Kurzawa Tomasz
59:02 - czas dla Jadberg Pionier Tychy
59:51 - 8:9 - Kolanowski Mariusz - Diaków Grzegorz
59:56 - 2 min - Kaszkiel Andrzej (odpychanie)

22.11.2009

Orły Suwałki - JADBERG Pionier Tychy
6:10 (1-3, 3-2, 2-5)
Strzały na bramkę: 40:41 (14-11, 13-15, 13-15)


01:46 - 0:1 - Kozieł Kamil
08:35 - 0:2 - Kozic Marcin - Jakubiec Jacek
10:49 - 1:2 - Misiukiewicz Emil - Osiński Szymon
12:43 - 1:3 - Kozieł Kamil - Diaków Grzegorz
18:14 - 2 min. - Kolanowski Mariusz (gra głową)
19:12 - 2 min. - Jakubiec Jacek (odpychanie)
21:16 - 2 min. - Osiński Szymon (uderzanie)
22:07 - 1:4 - Kozieł Kamil - Carina Krzysztof - w przewadze 4/5
26:27 - 2 min. - Carina Krzysztof (nieprawidłowa odległość)
26:49 - 2:4 - Kaszkiel Andrzej - Dubin Wojciech - w przewadze 5/4
27:20 - 3:4 - Misiukiewicz Emil - Kaszkiel Andrzej
28:56 - 2 min. - Osiński Szymon (uderzanie)
28:56 - niewykorzystany rzut karmy - Kolanowski Mariusz
33:13 - 3:5 - Diaków Grzegorz - Kozieł Kamil
34:06 - 4:5 - Misiukiewicz Emil
37:01 - 2 min. - Diaków Grzegorz (trzymanie)
41:41 - 2 min. - Walter Dawid (odpychanie)
45:06 - 5:5 - Osiński Szymon
47:06 - 5:6 - Diaków Grzegorz
52:21 - 5:7 - Kozieł Kamil - Diaków Grzegorz
53:53 - 5:8 - Kolanowski Mariusz - Kozieł Kamil
54:47 - 5:9 - Diaków Grzegorz - Kolanowski Mariusz
56:23 - 2 min. - Kozieł Kamil (uderzanie)
59:23 - 5:10 - Carina Krzysztof
59:42 - 6:10 - Dubin Wojciech - Kaszkiel Andrzej

UKS ORŁY SUWAŁKI:

Wojciech Dubin, Andrzej Kaszkiel, Tomasz Jaroś, Daniel Skwara, Szymon Osiński, Wojciech Rojek, Emil Misiukiewicz
Trener: Andrzej Kaszkiel

JADBERG Pionier Tychy:

Carina Krzysztof, Dejnega Oleg, Diaków Grzegorz, Jakubiec Jacek, Kolanowski Mariusz, Kozic Marcin, Kozieł Kamil, Michna Mirosław, Piechociński Krzysztof, Ryś Mateusz, Szumiłowski Dawid, Walter Dawid.
Trener: Tomasz Kurzawa

Sędziowali: Czarnecki Wojciech (Elbląg), Dancewicz Marek (Orzysz)
 

Wszystkie mecze Mistrzostw Świata Kobiet w Internecie
PATRYK / www.floorball.org data 25.11.2009, o 12:34 (UTC)
 Międzynarodowa Federacja Unihokeja zabezpieczyła, że wszystkie mecze z Dywizji A i B na Mistrzostwach Świata Kobiet będą transmitowane w Internecie we współpracy z Sverigewebben.se .

Więcej informacji zostanie dodany www.sverigewebben.se. Mistrzostwa Świata Kobiet rozegrane zostana w dniach 5-12 grudnia w Vasteras w Szwecji.

Sędziowie mianowani na WFC 2009:

Bartosek/Bartosek CZE
Heiskanen/Saario FIN
Larinovs/Gross LAT
Bienkowski/Chomnicki POL
Chi Minh/Sharil SIN
Fahlberg/Gestrup SWE
Skoog/Pettersson SWE
Erhard/Renz SUI


 

W Dniu Dzisiejszym (24.11.2009) od godizny 19:00 kibicuj razem z FLOORBALL17 seniorom. Serdecznie zapraszamy na relacje na żywo z meczu SSK Future - FBK Sokol Mladá Boleslav.
PATRYK data 24.11.2009, o 18:46 (UTC)
 SSK Future - FBK Sokol Mladá Boleslav
3-5(0-2,1:2,2:1)
strzały na bramke 38-22 (8-8,18-11,19-3)



I TERCJA
20:00 Koniec Pierwszej Tercji Spotkania.
19:56 0-2 Bouska Jiri - Jaromir Ekl
18:12 0-0 Niebezpieczny strzał na bramke Mlady Boleslav oddał Tyl Milos
14:29 Drużyna Gospodarzy juz w komplecie.
12:29 0-0 Petr Novotny (niewykorzystany rzut karny)
12:29 2min Martin Rebro
10:18 0-0 Szanse na pierwszą bramke w tym spotkaniu miał Sebek, niestety niecelnie.
08:29 0-1 Petr Vesely - LukaS Brychca
00:00 0-0 Zaczynamy Spotkanie.

II TERCJA
40:00 1-4 Koniec Drugiej Tercji Spotkania.
34:10 1-4 Stepan Slany
33:34 1-3 Milos Tyl - Jan Freund
23:20 0-3 Mamy Kolejny rzut karny w tym
23:20 0-3 Jan Freund (niewykorzystany rzut karny)
spotkaniu, do piłki podchodzi Jan Freund.
21:19 0-3 Jaromir Ekl - Petr Novotny
20:00 0-0 Zaczynamy Drugą Tercje Spotkania

III TERCJA

60:00 Koniec Spotkania 3-5 wygrywa drużyna Mlady Boleslav.
57:22 2min Petr Novotny
54:32 2min Milos Tyl
53:20 3-5 Daniel Sebek (rzut karny)
49:12 2-5 Jaromir Ekl - Petr Novotny
47:07 2-4 Martin Rynes - Michal Soukup
40:00 1-4 Na Trubynach pojawiło się 351 widzów.
40:00 1-4 Zaczynamy Trzecią ostatnią tercje spotkania. 1-4 prowadzą goście.


SSK Future

Sebek Daniel,Sutko David,Kozar Patrik,Krecmer Jiri,Rob Daniel,Natov Jan,Soukup Michal,Tyl Milos,Rynes David,Kalas Daniel,Sachl Adam,Rynes Martin,Freund Jan,Rebro Martin,Dvorak Radek,Svatos Karel,BenesMartin,Robero Michal

FBK Sokol Mladá Boleslav

Cieslar Martin,Bouska Pavel,Novotny Petr,Ekl Jaromir,Heczko Filip,Cvreck Jan,Bouska Jiri,Roznavjak Martin,Gwuźdź Radek,Kadlec Tomas,Prochazka Petr,Krezek Pavel,Brychca Lukas,Vesely Petr,Slany Stepan,Korab Jakub,Vesely Ivos,Fojta Ondrej

 

W Dniu Dzisiejszym (24.11.2009) od godizny 19:00 kibicuj razem z FLOORBALL17 seniorom. Serdecznie zapraszamy na relacje na żywo z meczu SSK Future - FBK Sokol Mladá Boleslav.
PATRYK data 24.11.2009, o 17:18 (UTC)
 SSK Future - FBK Sokol Mladá Boleslav
0-2 (0-1,0:1,-:-)
strzały na bramke 8-8 (8-8,-:-,-:-)
STAN MECZU: TRWA


I TERCJA
20:00 Koniec Pierwszej Tercji Spotkania.
19:56 0-1 Bouska Jiri - Jaromir Ekl
18:12 0-0 Niebezpieczny strzał na bramke Mlady Boleslav oddał Tyl Milos
14:29 Drużyna Gospodarzy juz w komplecie.
12:29 2min Martin Rebro
10:18 0-0 Szanse na pierwszą bramke w tym spotkaniu miał Sebek, niestety niecelnie.
00:00 0-0 Zaczynamy Spotkanie.

II TERCJA (Trwa)
20:00 0-0 Zaczynamy Drugą Tercje Spotkania
21:19 0-2 Jaromir Ekl - Petr Novotny

SSK Future

Sebek Daniel,Sutko David,Kozar Patrik,Krecmer Jiri,Rob Daniel,Natov Jan,Soukup Michal,Tyl Milos,Rynes David,Kalas Daniel,Sachl Adam,Rynes Martin,Freund Jan,Rebro Martin,Dvorak Radek,Svatos Karel,BenesMartin,Robero Michal

FBK Sokol Mladá Boleslav

Cieslar Martin,Bouska Pavel,Novotny Petr,Ekl Jaromir,Heczko Filip,Cvreck Jan,Bouska Jiri,Roznavjak Martin,Gwuźdź Radek,Kadlec Tomas,Prochazka Petr,Krezek Pavel,Brychca Lukas,Vesely Petr,Slany Stepan,Korab Jakub,Vesely Ivos,Fojta Ondrej

 

<-Powrót

 1  2  3  4  5 Dalej -> 





Dodaj komentarz do tej strony:
Który wpis skomentować?
Twoje imię:
Twoja wiadomość:

 
Reklama
 
Reprezentacja Polski
 
Seniorzy NOVEMBER CUP 2009

2 miejsce (1wygrana,1remis,1 porażka)

Seniorki NOVEMBRC CUP 2009

1 miejsce (3 zwycięstwa,1remis 0 porażek)
Galeria (NOWE ZDJĘCIA)
 
EKSTRALIGA SENIORÓW:

KS X3M Górale Nowy Targ - UKS Absolwent Siedlec

KS Blast Szarotka Nowy Targ - MUKS Zielonka

I Liga Seniorek

MMKS Podhale Nowy Targ - UKS Absolwent Siedlec
 

=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=